Norge

Finstadhagan 11, 1930 Aurskog
Se karta

+47 63 864000

kundeservice@gigantprint.no

Norge
Alla Försäljning Projektledning Administration
Anders Swahn

Anders Swahn

Project Coordinator/Construction

Sverige

+46 708 424086

anders@gigantprint.se

Ejvind Holm

Ejvind Holm

Daglig Leder / Salg

Norge

+47 488 92 565

ejho@stibo.com

Rune Moen

Rune Moen

Sale / Project Management

Norge

+47 480 65 121

rune.moen@gigantprint.no

Knut Søderstrøm

Knut Søderstrøm

Grafik design / Sale / Project Management

Norge

+47 950 39 073

knut@gigantprint.no

Esa Mäntynen

Esa Mäntynen

VD

Sverige

+46 11 251501

esa@gigantprint.se

Åsa Cesareo

Åsa Cesareo

Economi

Sverige

+46 11 251591

asa.lindqvist@gigantprint.se

Pia Mäntynen

Pia Mäntynen

Economi

Sverige

+46 11 251526

pia@gigantprint.se

Annika Andersson

Annika Andersson

Economi / Personal

Sverige

+46 11 251586

annika.andersson@gigantprint.se

Conny Palm

Conny Palm

Team Leader prepress

Sverige

+46 11 251505

conny@gigantprint.se

Ben-Terje Moen

Ben-Terje Moen

Team Leder / Sale / Project Management

Norge

+47 908 73 579

bmo@gigantprint.no